Hakkımızda

Hakkımızda

Savcı savunma sanayi ordumuzun ihtiyaç duyduğu hassas  parçaların yurt içi üretim kanalıyla karşılanması için kurulmuştur.
Yüksek teknoloji ve birikim gerektiren sektörde, yılların verdiği deneyim ve kalifiye elemanlarımızla talep edilen tüm parçaları titizlikle üretiyoruz.
Biliyoruzki biz üretirsen ülkemizde savunma alanındaki yerlilik oranını en üst seviyeye çıkarmak azmi ve gayreti içindeyiz.

Başlıca ürün gurubu olarak ağır silah sistemlerinin  tüm parçalarını üretme kapasitesine sahibiz.
Bilgi ve becerilerimiz her türlü ürünün mamül olarak çıkmasına yetecek donanım ve kapasitededir.
Makina parkurumuz hertürlü hassaslıkta malzemeyi işleyecek potansiyeldedir.

İkitelli organize sanayi bölgesinde 400m2 kapalı alanda, yüksek kapasiteli teknolojik alt yapımızla savunma sanayimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.
Ülkemizin istikrarı ve büyümesi için yurt içi üretimle yerlilik oranına katkı sağlıyor, ülke ekonomisinin büyümesinde önemli misyonlar üstleniyoruz.

Savunma sanayi müsteşarlığı bünyesinde faaliyetlerimize tüm hız ve azmimizle devam ediyoruz.
 

Sayfalar
Ürünlerimizden

Güven & İstikrar

 

Yılların üretim deneyimini ülkemizin menfaatleri doğrultusunda ürünlerimize kalite olarak yansıtıyoruz.Ordumuzun ihtiyaç duyduğu yedek parçayı titizlikle imal ediyor ve her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyoruz.

 

Referans

 

Savcı savunma sanayi olarak ordumuz ihtiyaçlarını en titiz ve kaliteli şekilde teslimini yapmak, yaptığımız işlerin ordumuz tarafından kabülü ve kullanımı en büyük gurur kaynağı ve referansımızdır.

 

Misyonumuz

 

Herzaman en iyiyi yapmak için çabalıyoruz.Hata kabul etmeyen bir sektörde daima titiz çalışmayı ilke edinerek, kalitemizi uluslar arası arenada bilinirliğe sokmak öncelikli misyonumuzdur.

 

25 yıllık savunma sanayi tecrübemiz, teknolojik alt yapımız ve alanında uzman ekibimizle makina yedek parça tasarım,proje ve üretimini yapıyoruz.

İletişim
ADRESİMİZ

İKİTELLİ OSB MAH. TORMAK SAN. SİT. K BLOK NO:11 İKİTELLİ-İSTANBUL

  TELEFON : +90212 4860225

  GSM : +90543 492 25 25

  E-POSTA : soner@savcisavunmasanayi.com

Copyrights © savcisavunmasanayi.com
Yukarı